Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11

Вторник, 28.01.2025, 03:59

Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар
«  Январь 2025  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 35

Посилання


Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

>

     Кожен читач, відвідавши шкільну бібліотеку, відразу помічає, з яким смаком вона оформлена, скільки зусиль доклала для цього Невдачина Алла Петрівна. Виховувати в кожного учня любов і повагу до книги допомагають книжкові та тематичні полички, виставки літератури: „Книги – спогади нашої сім’ї”, „Книги - пенсіонери”, „Скарби нашої бібліотеки”, „Твої супутники по дорозі в Країну Знань”, „Світ чарівних казок”.

       Алла Петрівна – це бібліотекар-педагог, який завжди прийде на допомогу книгокористувачам: допоможе знайти потрібну книгу; необхідну інформацію; працює з дітьми індивідуально, проводить масову роботу в класних колективах; це бібліограф, яка постійно знаходиться в пошуку інформації для задоволення читацьких запитів. Саме тому вона весь час працює над підвищенням свого фахового рівня. Розробила тематику бібліотечно-бібліографічних бесід, створила „Куточок читача”, в якому розміщено пам’ятки по роботі з книгою. Практикує проведення бібліографічних уроків, годин цікавих повідомлень. Бібліографічні огляди поєднує з підбором літератури й створенням книжкових виставок: „ Твоя країна – Україна”, „Мова – дивний скарб”, „Ювіляри місяця”, „Книги -всезнайки”, „Обрії пізнання”. Жодне шкільне свято, позакласний захід неможливо уявити без участі Алли Петрівни. Усі масові заходи супроводжуються книжковими виставками, біля яких проводить огляди, індивідуальні та групові бесіди, розповіді про авторів.

     Алла Петрівна популяризує літературу через проведення різних масових заходів за участю шкільної бібліотеки разом з педагогічним колективом школи: читацькі конференції, уроки народознавства, вікторини, конкурси. Серед масових форм роботи з виховання дбайливого ставлення першокласників до книг стали традиційними „Посвята в читачі”, „Екскурсія до бібліотеки”. З метою широкого залучення учнівського колективу до бережного ставлення до книг, виховання у школярів поваги до людей праці, які їх створили, відповідальності за правильне й раціональне використання книг, любові до художнього слова, прагнення пізнати прекрасне, введення учнів у світ художнього слова в нашій школі щороку, проходить Тиждень дитячої та юнацької книги. Невдачина Алла Петрівна активізувала роботу по участі закладу у Всеукраїнській акції „Живи, книго!”, що розпочалася із створення організаційного комітету по збереженню навчальної книги, до складу якого увійшли члени адміністрації, педагогічного та учнівського колективів, бібліотекар. Вони розробили план заходів по проведенню акції на весь навчальний рік.     

    Шкільна бібліотека – це фундамент освіти і самоосвіти, за своєю суттю вона є Берегинею людського знання, зафіксованого у документальній формі. Прищеплювати любов до книги, виховувати повсякденну потребу в читанні, в поповненні знань, отриманих на уроках, вчити самостійно працювати з книгою, підручником, кваліфікаційно керувати дитячим читанням – ось далеко не повний перелік завдань, що розв’язує шкільна бібліотека. Книги збагачують наше життя, пробуджують думки, розвивають розум, виховують доброту й благородство. Книгу справедливо називають невичерпним джерелом знань.

    Тож будемо і надалі зберігати це джерело в чистоті, цінувати його, щоб воно своєю цілющою водою, втамовувало жагу учнів до пізнання!

               

Copyright MyCorp © 2025
Конструктор сайтов - uCoz